Budy Michałowskie – Warka

Stopień trudności: łatwa Czas płynięcia: 3-6 godzin  Długość trasy: 16 km

Godziny wyjazdów w górę rzeki: 8-12;00

Program w skrócie:

  1. Rejestracja uczestników w siedzibie Nadpilice.pl Warka ul. Nowy Zjazd 4a (z tego miejsca zaczynamy i tu też kończymy spływ)
  2. Wyjazd busem Nadpilice.pl w górę rzeki na spływ
  3. Indywidualny spływ do Warki bez żadnych ograniczeń 😉
  4. Zwrot sprzętu w Warce w siedzibie Nadpilice.pl ul. Nowy Zjazd 4a (tu gdzie była rejestracja). nigdzie już nie trzeba chodzić, jeździć..

Szlak biegnie przez w centrum Mazowsza niedaleko Warki. Chętnie uczęszczany jest przez mieszkańców okolicznych aglomeracji. Spływać tym szlakiem może każdy, od przedszkolaka do seniora w dowolnych konfiguracjach. Gwarantujemy, że wszyscy razem będziecie się świetnie bawić i relaksować. Trasa spływu zaczyna się przy moście w Budach Michałowskich, przebiega wśród łąk, pól i lasów przez wioski: Palczew, Bończa, Biała Góra, Lechanice, Niemojewice, i kończy w Warce tuż za mostem kolejowym. W zacisznej przystani NadPilice.pl, przy bistro.
W cenie zapewniamy: komfortowe warunki, świetną, bezpieczną zabawę, rest&relaks na łonie przyrody, nowoczesne kajaki (wiosła i kamizelki asekuracyjne), wygodny transport do miejsc wodowania, parking.

<< | spływy kajakowe | następny szlak kajakowy>>>